filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materace termoelastyczne

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Wysokiej jakości materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne dostępne w naszym sklepie internetowym zapewnią Ci komfort snu na najwyższym poziomie. Materace termoelastyczne wykonane są z pianki HR FRESCO, pianka ta posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, co dodatkowo wpływa na komfortowy wypoczynek. Materace piankowe poprzez swoją budowę, idealnie dopasowuje, się do kształtu ciała pozwoli to na odpowiedni wypoczynek nie tylko kręgosłupa, ale i stawów. Materac posiada sprężyny kieszeniowe, wypełnienie materaca warstwą kokosa, który jest 100% surowcem naturalnym wykonanym z włókien orzecha kokosowego. Wypełnienie matą kokosową sprawia, że daje, ona odpowiednie usztywnienie materaca mata kokosowa ma właściwości antybakteryjne i świetnie absorbuje wilgoć. Zewnętrzna powierzchnia materaca to pikowany pokrowiec jest, on antyalergiczny posiada zamek, dzięki czemu łatwo go zdjąć i wyprać.

Materace termoelastyczne pomogą w walce ze schorzeniami kręgosłupa.

Materace termoelastyczne są idealne dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, pianka termoelastyczna pozwala kręgosłupowi na naturalną pozycję. Jednym z najważniejszych parametrów materaca jest oczywiście stopień jego twardości. Ten powinien być dostosowany przede wszystkim wzrostu i masy ciała. Pianka zapewnia wysoki komfort snu, który jest niezmiernie ważny dla funkcjonowania całego organizmu, ponadto materace termoelastyczne wykonane z pianek są wytrzymałe, trwałe nie zapadają się pozwolą na wieloletni użytek. Pod wpływem temperatury ciała pianka mięknie i tworzy odcisk ciała daje to idealne podparcie dla ciała a zwłaszcza kręgosłupa i mięśni. Sprawdź również materace lateksowe