filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search

Materac ALDO 90x200x20 POCKET - MAX - VISCO - HR

319,00 zł
Brutto
Szerokość materaca:  90 cm
Długość materaca:  200 cm
Wysokość materaca:  20 cm
Twardość materaca:  H3, H4
Ilość

Materac ALDO

Rozmiar: 90x200 | Wysokość: 20 cm | Twardość: H4/H3

Materac ALDO 90x200x20 POCKET - MAX - VISCO - HR Marka MTM

Materac ALDO 90x200x20 POCKET - MAX - VISCO - HR EAN (GTIN) 5903819964042

Wnętrze materaca:

  1. Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego.Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
  2. Pianka HR FRESCO 7-stref użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR FRESCO posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy.
  3. Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
  4. Sprężyny kieszeniowe 9-strefowe - system kieszeniowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, co powoduje że każda pracuje osobno niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnię. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "CICHE MATERACE", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnych kieszonkach nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków.
  5. Pianka poliuretanowa wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na pozostawanie odkształceń
  6. Pianka termoplastyczna VISCO MEMORY zapewnia komfort snu poprzez idealne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Zapobiega ona drętwieniu kończyn oraz ma właściwości rehabilitacyjne. Poprawia ona znacznie komfort snu zapewniając idealne podparcie kręgosłupa, jak również zapobiega powstawaniu odleżyn. Nasza pianka reaguje zarówno na nacisk jak i na temperaturę ciała, pozwala to na idealne odwzorowanie i dopasowanie się do kształtu ciała.

Klej używany w czasie produkcji materacy jest w 100% bezpieczny dla naszego organizmu.

Materac MINNIE 90x200x15 KIESZENIOWY HR DLA DZIECI Kolekcja minnie

UWAGA !!!

Szanowny Kliencie, prosimy o rozważne zakupy i dokładne zwymiarowanie łóżka do którego materac będzie zastosowany.

Jako producent materacy nie ponosimy kosztów spedycyjnych powstałych ze względu na błąd pomiarowy klientów.

Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.

Materace pakujemy w kartony by zniwelować uszkodzenia w trakcie transportu.

Pianki użyte w produkcji materacy są materiałami o wysokim współczynniku ściśliwości i sprężystości, dlatego jako producent materacy zastrzegamy sobie prawo do tolerancji dodatniej i ujemnej + / - 2% na szerokości, długości oraz wysokości.

Kolory pianek przedstawionych oraz wzory pokrowca na zdjęciu poglądowym mogą się różnić, jednak właściwości materaca pozostają bez zmian.

Materac ALDO 90x200x20 POCKET - MAX - VISCO - HR
999988 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
90cm ( 1os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat. 200cm)
Preferowana twardość
H3 – waga od 80 do 100 kg
H4 – waga powyżej 100 kg
Specjalne oczekiwania
dla osób puszystych
dla osób z problemami kręgosłupa
materace antyalergiczne
obojętna
Rodzaj Pokrowca
Pikowany
Długość
200 cm
Typ materaca
Materace kieszeniowe

Zobacz także

chat Komentarze (0)