filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search
Materac sprężynowy
H2 – waga od 60 do 80 kg
Długość: 160 cm Szerokość: 80cm ( 1os.)

Materac FOGO 160x80 BONELL 80x160 PIANKA HR 7STREF

209,00 zł
Brutto
Szerokość materaca:  80 cm
Długość materaca:  160 cm
Wysokość materaca:  12-13 cm
Twardość materaca:  H2
Ilość

Wysyłka w trakcie dwóch dni roboczych
Bezpieczne płatności
Zwrot do dwóch tygodni
Informacje o produkcie
Rodzaj materiału
Pikowany
Wymiary

Długość: 160 cm

Szerokość: 80cm ( 1os.)

Zasady wysyłki
Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.
materac-1.png
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Sprawdźmy co kryje się w środku
Pokrowiec pikowany o podwyższonej wytrzymałości wykonany jest z hipoalergicznego materiału. Wszyty zamek ułatwia utrzymanie całego materaca w czystości.
Pianka HR FRESCO 7-stref użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Pianka HR FRESCO posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia.
Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
Sprężyny BONELL użyte w produkcji materaca cechują się dużą wytrzymałością. Dzięki zastosowaniu sprężyn typu BONELL materac zyskuje na twardości oraz jest odporniejszy na zmianę kształtu. Sprężyny BONELL charakteryzują się sposobem wypierania tzn. obciążając materac w małym stopniu powodujemy niewielki opór sprężyn, natomiast zwiększanie siły nacisku powoduje zwiększenie siły wypierania sprężyn.
Klej używany w czasie produkcji materacy jest w 100% bezpieczny dla naszego organizmu.
Opis punkt 6
Opis punkt 7
Opis punkt 8
Opis punkt 9
Opis punkt 10
Pikowany pokrowiec na materac Pokrowiec tworzy pierwszą warstwę materaca z którą mamy kontakt. Wysokiej jakości pokrowiec na materac wpłynie na jeszcze lepszy komfort podczas codziennego snu. Nasze materace zostały wyposażone w specjalny zamek ułatwiający ich zdejmowanie. Pokrowiec spełnia funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Służy jako zabezpieczenie wkładu materaca przed gromadzeniem zabrudzeń i zanieczyszczeń, jak również tworzy barierę przed namnażaniem bakterii, grzybów i pleśni. Wykonany z wytrzymałego, hipoalergicznego materiału wydłuża znacząco czas korzystania z materaca i ułatwia utrzymanie go w higienicznej czystości.
image 45.png
produkt-zdjecie-4.png
Materace sprężynowe Materace sprężynowe zapewniają pełne i prawidłowe podparcie anatomicznych krzywizn naszego kręgosłupa. Osoba na nim leżąca może prawidłowo ułożyć wszystkie partie ciała. Z tego powodu ten typ materacy są szczególnie polecane tym osobom, które cierpią z powodu schorzeń kręgosłupa.Materace sprężynowe w zależności od rodzaju zamontowanych sprężyn i sposobu ich umieszczenia dzielimy na modele: bonelowe, kieszeniowe i multipocket.Każdy z nich ma inne właściwości, łączy je trwałość i wytrzymałość oraz odporność na duże obciążenia.
Właściwości materaca Pokrowiec o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go.
product-attribute-1.png Pianka HR FRESCO posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia.
product-attribute-2.png Dzięki zastosowaniu sprężyn BONELL materac zyskuje na twardości oraz jest odporniejszy na zmianę kształtu.
product-attribute-3.png Materac ten przeznaczony jest dla osób o wzroście do 145 cm oraz wadze niższej niż 80 kg
Uzupełnij swoje zamówienie Sprawdź naszą ofertę poduszek, prześcieradeł i pościeli, a za wysyłkę zapłać tylko raz.
chat Komentarze (0)
9999 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
80cm ( 1os.)
Dla kogo
dziecko (dł. mat. 160cm)
Preferowana twardość
H2 – waga od 60 do 80 kg
Specjalne oczekiwania
materace antyalergiczne
Rodzaj Pokrowca
Pikowany
Długość
160 cm
Typ materaca
Materac sprężynowy