filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search
Materace z kokosem
H3 – waga od 80 do 100 kg
H4 – waga powyżej 100 kg
Długość: 200 cm Szerokość: 140cm ( 2os.)

Materac POCKET LIVIO 140x200X18 KOKOS NIE ROLOWANY

489,00 zł
Brutto

Szerokość materaca:  140 cm

Długość materaca:  200 cm

Wysokość materaca:  18 cm

Twardość materaca:  H3, H4

Ilość

Wysyłka w trakcie dwóch dni roboczych
Bezpieczne płatności
Zwrot do dwóch tygodni
Informacje o produkcie
Rodzaj materiału
Pikowany
Wymiary

Długość: 200 cm

Szerokość: 140cm ( 2os.)

Zasady wysyłki
Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.

1
2
3
4
5
6
8
9
10
Sprawdźmy co kryje się w środku
Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
Owata 100gr wszyta w pokrowiec nadaje naszemu materacowi puszystości, miękkości i sprężystości.
Pianka poliuretanowa to wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na powstawanie odkształceń.
Warstwa kokosu wykonana z włókien orzecha kokosowego. Powoduje usztywnienie materaca oraz działa antygrzybicznie, antybakteryjnie oraz absorbuje wilgoć. Kokos jest surowcem w 100 % naturalnym, poprawiającym cyrkulację powietrza w materacu.
Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
Sprężyny kieszeniowe 9-strefowe - system kieszeniowy w którym każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce powoduje, że każda z nich pracuje osobno niezależnie od drugiej. Eliminuje to efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "ciche materace", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnej kieszonce nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków.
Opis punkt 8
Opis punkt 9
Opis punkt 10
Pikowany pokrowiec na materac Pokrowiec tworzy pierwszą warstwę materaca z którą mamy kontakt. Wysokiej jakości pokrowiec na materac wpłynie na jeszcze lepszy komfort podczas codziennego snu. Nasze materace zostały wyposażone w specjalny zamek ułatwiający ich zdejmowanie. Pokrowiec spełnia funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Służy jako zabezpieczenie wkładu materaca przed gromadzeniem zabrudzeń i zanieczyszczeń, jak również tworzy barierę przed namnażaniem bakterii, grzybów i pleśni. Wykonany z wytrzymałego, hipoalergicznego materiału wydłuża znacząco czas korzystania z materaca i ułatwia utrzymanie go w higienicznej czystości.
image 45.png
produkt-zdjecie-4.png
Materace kieszeniowe W materacach kieszeniowych każda sprężyna z osobna zamknięta jest w małym woreczku, „kieszonce” z przewiewnego materiału. Dzięki temu sprężyny nie są ze sobą połączone i każda z nich pracuje indywidualnie, zapewniając podparcie w miejscu nacisku. Materace kieszeniowe nie przenoszą drgań dlatego są to idealne materace dwuosobowe. Sprężyny podążają za każdą zmianą pozycji, zapewniając zdrowe i ortopedyczne podparcie dla każdego użytkownika. Sprawdzą się zarówno u seniorów, jak i osób młodszych.
Właściwości materaca Pokrowiec pikowany o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego.
product-attribute-1.png System 9-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce z materiału.
product-attribute-2.png Warstwa włókien kokosowych poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, ma właściwości antypotowe oraz antyalergiczne.
product-attribute-3.png Materace sprężynowe zapewniają pełne i prawidłowe podparcie anatomicznych krzywizn naszego kręgosłupa.
chat Komentarze (0)
999993 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
140cm ( 2os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat. 200cm)
Preferowana twardość
H3 – waga od 80 do 100 kg
H4 – waga powyżej 100 kg
Specjalne oczekiwania
dla osób z problemami kręgosłupa
materace antyalergiczne
Rodzaj Pokrowca
Pikowany
Długość
200 cm
Typ materaca
Materace z kokosem