filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search

Materac LUCA 7 STREF 80x180x12cm KOKOS PIANKA HR

269,00 zł
Brutto
Ilość

Materac LUCA

Rozmiar: 80x180 | Wysokość: 12 cm

Twardość: Góra: H3 | Dół: H2

Materac LUCA 7 STREF 80x180x12cm KOKOS PIANKA HR Kod producenta 2020

.

Materac LUCA 7 STREF 80x180x12cm KOKOS PIANKA HR Marka MTM

Wnętrze materaca:

  1. Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego.Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
  2. Owata 100gr wszyta w pokrowiec nadaje naszemu materacowi puszystości, miękkości oraz sprężystości o właściwościach antyalergicznych.
  3. Pianka poliuretanowa wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na pozostawanie odkształceń.
  4. Warstwa kokosu jest w 100% surowcem naturalnym wykonanym z włókien orzecha kokosowego. Powoduje ona usztywnienie materaca oraz działa antygrzybicznie, antybakteryjnie oraz absorbuje wilgoć (pot). Kokos jest również materiałem nie podatnym na odkształcania wynikające z używania materaca oraz poprawia cyrkulację w materacu..
  5. Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
  6. Pianka wysokoelastyczna HR użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy.

97 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
80cm ( 1os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat 180cm)
Preferowana twardość
H2 – waga od 60 do 80 kg
H3 – waga od 80 do 100 kg
Specjalne oczekiwania
obojętna
chat Komentarze (0)