filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search

Materac FIGA 80x160x12 KOKOS HR PLUS LATEK

245,00 zł
Brutto
Ilość

Materac FIGA

Rozmiar: 80x160 | Wysokość: 12 cm

Twardość: Góra: H3 | Dół: H2

Materac FIGA 80x180x12 KOKOS HR PLUS LATEKS Marka MTMMaterac FIGA 80x180x12 KOKOS HR PLUS LATEKS EAN 5903819960839

  1. Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego.Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
  2. Owata 100gr wszyta w pokrowiec nadaje naszemu materacowi puszystości, miękkości oraz sprężystości o właściwościach antyalergicznych.
  3. LATEKS użyty w produkcji materacy charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością oraz ogromną przepuszczalnością powietrza. Warstwa lateksu jest powierzchnią porowatą, która poprzez ogromną ilość dziurek umożliwia swobodną cyrkulację powietrza. Dzięki dużej elastyczności materaca lepiej dopasowuje się on do kształtu naszego ciała powodując nowe doznania w trakcie odpoczynku. Lateks ze względu na swoją sprężystość ma również właściwości rehabilitacyjne. Przez swoją budowę zapobiega on poceniu się w trakcie snu.
  4. Warstwa kokosu jest w 100% surowcem naturalnym wykonanym z włókien orzecha kokosowego. Powoduje ona usztywnienie materaca oraz działa antygrzybicznie, antybakteryjnie oraz absorbuje wilgoć (pot). Kokos jest również materiałem nie podatnym na odkształcania wynikające z używania materaca oraz poprawia cyrkulację w materacu.
  5. Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
  6. Pianka wysokoelastyczna HR użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy.
  7. Pianka poliuretanowa wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na pozostawanie odkształceń.

95 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
80cm ( 1os.)
Dla kogo
dziecko (dł. mat. 160cm)
Preferowana twardość
H2 – waga od 60 do 80 kg
H3 – waga od 80 do 100 kg
Specjalne oczekiwania
obojętna
chat Komentarze (0)