filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search

Materac ECO 200x90 KOKOS-KIESZENIOWY-MASUJĄCY

329,00 zł
Brutto
Ilość

Materac ECO 200x90 KOKOS-KIESZENIOWY-MASUJĄCY

Rozmiar: 90x200 | Wysokość: 22 cm | Twardość: H3/H4

Materac ECO 200x90 KOKOS-KIESZENIOWY-MASUJĄCY Kod producenta MateracECO

Materac ECO 200x90 KOKOS-KIESZENIOWY-MASUJĄCY Model ECO90x200

Wnętrze materaca:

  1. Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
  2. Pianka HR FRESCO 7-stref użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR FRESCO posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy.
  3. Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca
  4. Sprężyny kieszeniowe 9-strefowe - system kieszeniowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce, co powoduje że każda pracuje osobno niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnię. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "CICHE MATERACE", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnych kieszonkach nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków..
  5. Pianka poliuretanowa T25 wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na pozostawanie odkształceń.
  6. Warstwa kokosu jest w 100% surowcem naturalnym wykonanym z włókien orzecha kokosowego. Powoduje ona usztywnienie materaca oraz działa antygrzybicznie, antybakteryjnie oraz absorbuje wilgoć (pot). Kokos jest również materiałem nie podatnym na odkształcania wynikające z używania materaca oraz poprawia cyrkulację w materacu.
88 Przedmioty

Opis

Szerokość łóżka
90cm ( 1os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat. 200cm)
Preferowana twardość
H3 – waga od 80 do 100 kg
H4 – waga powyżej 100 kg
Specjalne oczekiwania
obojętna

Zobacz także

chat Komentarze (0)