filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search

Materac nawierzchniowy - masujący - Pianka HR VISCO / 140x200x5

249,00 zł
Brutto

rozmiar: 140x200 cm

wysokość: 5 cm

twardość: H3 

Materace wysyłamy do 48h 

Ilość

Nakładka na materac VISCO Z PIANKĄ profilowaną

Rozmiar: 140x200  |  Wysokość: 5 cm | Twardość: H3

Materac masujący 140x200x5 PIANKA VISCO Topper HR Twardość materaca H3

Materac masujący 140x200x5 PIANKA VISCO Topper HR EAN 5903819960341

Wnętrze materaca:

  1. Biały pokrowiec pikowany o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego.Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
  2. Pianka wysokoelastyczna HR PROFILOWANA użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy.
  3. Pianka termoplastyczna VISCO MEMORY zapewnia komfort snu poprzez idealne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Zapobiega ona drętwieniu kończyn oraz ma właściwości rehabilitacyjne. Poprawia ona znacznie komfort snu zapewniając idealne podparcie kręgosłupa, jak również zapobiega powstawaniu odleżyn. Nasza pianka reaguje zarówno na nacisk jak i na temperaturę ciała, pozwala to na idealne odwzorowanie i dopasowanie się do kształtu ciała.

Materac nawierzchniowy (topper) jest idealnym rozwiązaniem do zmiany Twojego starego narożnika sofy czy wersalki w wygodną i bezpieczną do spania powierzchnię.

Nasza nakładka również idealnie pasuje do łóżek kontynentalnych.

Materac masujący 140x200x5 PIANKA VISCO Topper HR Szerokość materaca 140 cm

Materac masujący 140x200x5 PIANKA VISCO Topper HR Kod producenta 101

997 Przedmioty

Zobacz także

chat Komentarze (0)