filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materace piankowe

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-18 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Materace dla wymagających

Materace piankowe - w dużej mierze nasz materac piankowy jest wykonany pianki wysokoelastycznej HR. Materace piankowe wysokoelastyczne dają wysoki komfort użytkowania. Nasze materace piankowe doskonale sprawdzą się dla wymagających użytkowników, ponieważ zawarty w nich lateks pozwala na dopasowywanie się materaca do kształtu ciała użytkownika co dobrze działa na schorzenia kręgosłupa oraz daje wysoki komfort snu.

Materace piankowe z panki wysokoelastycznej

Materace z pianki wysokoelastycznej HR wykonanej z najlepszych materiałów dzięki którym materac po zdjęciu z niego obciążenia wraca do pierwotnego kształtu oraz doskonale przepuszcza powietrze. A co ważne materac piankowy dzięki temu, że jest przewiewny posiada właściwości antyalergiczne.

Piankowe materace dadzą Ci komfort snu i odpoczynku.

Lateks użyty materacu charakteryzuje się dużą elastycznością oraz ogromną przepuszczalnością powietrza. Warstwa lateksu jest powierzchnią porowatą, dzięki ogromnej ilości dziurek umożliwia on swobodną wymianę powietrza. Ważne jest również to, że klej używany podczas produkcji naszych materacy jest w 100% bezpieczny dla organizmu.