filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materace sprężynowe

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-18 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Sprężynowe materace z kokosem

Materace sprężynowe z kokosem posiadają, naturalne włókna kokosowe mają one za zadanie usztywnić materac. Warstwa ta jest w 100% surowcem naturalnym wykonanym z włókien orzecha kokosowego. Materace sprężynowe to najczęściej kupowane materace na polskim rynku. Materac ten zapewnia najwyższy poziom komfortu dla Ciebie i Twojego kręgosłupa. Kup porządne materace kieszeniowe do Twojego łóżka i Twojego kręgosłupa. Materac sprężynowy gwarantuje zdrowe podparcie ciała.

Materace sprężynowe pozwól sobie na komfort snu!

Materace sprężynowe są idealne dla osób, które wolą spać na twardej nawierzchni. Mata kokosowa sprawia, że materac daje, ochronę przed namnażaniem się roztoczy i bakterii jest to więc materac idealny dla alergików. Powierzchnia materaca to pokrowiec pikowany wykonany z hipoalergicznego materiału pokrowiec posiada, zamek ułatwia zdejmowanie pokrowca i utrzymanie naszego materaca w idealnej czystości. Materac posiada, sprężyny dzięki nim jest odporniejszy na zmianę kształtu. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa T25 zwiększa odporność na powstawanie odkształceń. Wszystkie te właściwości tworzą materac na, którym spanie to czysta przyjemność! Oferujemy, materace sprężynowe w różnych rozmiarach sprawdź, który materac będzie odpowiedni dla Ciebie.