filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materace kieszeniowe

Jest 152 produktów.

Pokazano 1-18 z 152 pozycji

Aktywne filtry

Czym są materace kieszeniowe?

Materace kieszeniowe są materacami które dopasowują się do kształtu ciała, dzięki czemu w twoim życiu może zapanować zdrowy sen. Cechą charakterystyczną tych materaców jest to iż posiadają w sobie sprężyny kieszeniowe. Sprężyny te umieszczone są w płóciennych kieszonkach i odpowiadają za to, aby nasze ciało idealnie się dopasowywało. Materace kieszeniowe zazwyczaj możemy znaleźć w różnych rozmiarach np. MATERAC NEON 200X70

Materace kieszeniowe - zadbaj  o swój kręgosłup

Jeśli średnica sprężyn jest mniejsza, to w naszym materacu znajdziemy więcej sprężyn. Im więcej sprężyn mamy w materacu tym, nasz kręgosłup odczuwa lepsze podparcie dostosowane do anatomicznej budowy ciała. Niestety takie rozwiązanie powoduje iż nasz materac kieszeniowy szybciej się zużyje, lecz faktycznie dzięki niemu będziesz miał satysfakcję ze snu. Szczególnie ważne  aby twój materac  był wyjątkowo wygodny jest to aby produkt który wybierasz był odpowiedni do twojej wagi.  Materac ten to mocne wsparcie dla osób cierpiących długie lata na bóle kręgosłupa , bóle pleców. Dopasowując odpowiednio produkt do swoich potrzeb zyskujesz komfortowy sen.

Nasz sklep posiada materace kieszeniowe oraz materace piankowe dostępne w różnorakich cenach. Jeśli zainteresował Cię któryś materac z naszej oferty zapraszamy do zakupu.