filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materace nawierzchniowe

Aktywne filtry

Materace nawierzchniowe jako nakładka na materac

Materac nawierzchniowy ma bardzo duży wpływ na komfort snu. Materace nawierzchniowe posiadają pokrowiec pikowany, który jest wykonany z hipoalergicznego materiału. Pokrowiec ma, wszyty zamek co pozwala na łatwe zdejmowanie i utrzymania go w czystości. Wypełnienie materacy to pianka termoelastyczna visco memory zapewnia ona idealne dopasowania ciała do materaca. Pianka termoelastyczna ma właściwości rehabilitacyjne i co ważne zapobiega drętwieniu kończyn. Stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowo materac posiada gumki, dzięki nim można, dopasować nakładkę do każdej grubości materaca zapobiegając przesuwaniu się nakładki w trakcie wypoczynku i snu. Materac nawierzchniowy świetnie sprawdzi się również założony na łóżka lub sofę. Nasz sklep oferuje produkty, które zapewniają zdrowy sen i relaks.

Materace nawierzchniowe - materace na lata

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki kupić materac, by wytrzymał wiele lat? Dobrym wyborem będzie materac nawierzchniowy z nakładką na materac lub materace dwuosobowe. Materac z nawierzchnią zapewnia komfort użytkowania i jest bardzo wygodny. Czemu? Pokrowiec na materac można dobrać do własnych potrzeb i poziomu komfortu, łatwo utrzymać go w czystości i można go wymienić po kilku latach użytkowania.