filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search
Materace termoelastyczne
H2 – materac średni
Szerokość: 120cm (1 os/ 2os.)

Materac nawierzchniowy 120x200 8cm Pianka, Visco

329,00 zł
Brutto
Szerokość materaca:  120 cm
Długość materaca:  200 cm
Wysokość materaca:  8 cm
Twardość materaca:  H2
Ilość

Wysyłka w trakcie dwóch dni roboczych
Bezpieczne płatności
Zwrot do dwóch tygodni
Informacje o produkcie
Rodzaj materiału
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Wymiary

Szerokość: 120cm (1 os/ 2os.)

Zasady wysyłki
Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.
materac-1.png
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Sprawdźmy co kryje się w środku
Pokrowiec pikowany o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
2CM pianka termoplastyczna VISCO MEMORY zapewnia komfort snu poprzez idealne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Zapobiega ona drętwieniu kończyn oraz ma właściwości rehabilitacyjne. Poprawia ona znacznie komfort snu zapewniając idealne podparcie kręgosłupa, jak również zapobiega powstawaniu odleżyn. Nasza pianka reaguje zarówno na nacisk jak i na temperaturę ciała, pozwala to na idealne odwzorowanie i dopasowanie się do kształtu ciała. .
5CM Pianka poliuretanowa to wysokiej jakości materiał o rozbudowanej gęstości oraz zwiększonej odporności na powstawanie odkształceń.
Opis punkt 4
Opis punkt 5
Opis punkt 6
Opis punkt 7
Opis punkt 8
Opis punkt 9
Opis punkt 10
Bawełniany pokrowiec pikowany Pokrowiec o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości. Pokrowiec o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hypoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
image 45.png
produkt-zdjecie-4.png
Materace piankowe Materace piankowe zbudowane są z wysokiej jakości pianek lateksowych, wysokoelastycznych czy termoelastycznych mających różne właściwości. Podstawową cechą jest to, że materace piankowe doskonale dopasowują się do ciała użytkownika, bardzo często posiadają właściwości antyalergiczne oraz ortopedyczne. Odpowiednio dobrana jednolita pianka lub zestawie kilku jej rodzajów pozwala na uzyskanie najbardziej komfortowego rozwiązania. Nowoczesne materace piankowe zachowują swoje właściwości przez wiele lat użytkowania bez obawy powstania trwałych zagłębień i wgnieceń.
Komu polecamy ten wybór Pianka zapewnia komfort snu poprzez idealne dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Zapobiega ona drętwieniu kończyn oraz ma właściwości rehabilitacyjne.
product-attribute-1.png Pikowany pokrowiec z wszytym zamkiem ułatwia utrzymanie całości w czystości.
product-attribute-2.png Gumki mocujące pozwalają dopasować nakładkę do każdej grubości materaca.
product-attribute-3.png Pozwala szybko i łatwo zmienić niewygodną wersalkę lub sofę zamienić na bezpieczne i komfortowe miejsce do spania.
Uzupełnij swoje zamówienie Sprawdź naszą ofertę poduszek, prześcieradeł i pościeli, a za wysyłkę zapłać tylko raz.
chat Komentarze (0)
Toper 120x200 VISCO
999966 Przedmioty

Opis

Szerokość
120cm (1 os/ 2os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat. 200cm)
Preferowana twardość
H2 – materac średni
Specjalne oczekiwania
dla osób z problemami kręgosłupa
materace antyalergiczne
materace hotelowe
obojętna
Rodzaj Pokrowca
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Typ materaca
Materace termoelastyczne