filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

search
Materace piankowe
H3 – materac średnio-twardy
H4 – materac twardy
Szerokość: 90cm ( 1os.)

Materac masujący PRESTIŻ na ból kręgosłupa 90x200

319,00 zł
Brutto
Szerokość materaca:  90 cm
Długość materaca:  200 cm
Wysokość materaca:  20 cm
Twardość materaca:  H4.H3
Ilość

Wysyłka w trakcie dwóch dni roboczych
Bezpieczne płatności
Zwrot do dwóch tygodni
Informacje o produkcie
Rodzaj materiału
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Wymiary

Szerokość: 90cm ( 1os.)

Zasady wysyłki
Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.
materac-masujacy-prestiz-na-bol-kregoslupa-90x200.jpg
1
2
3
4
5
6
8
9
10
Sprawdźmy co kryje się w środku
Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.
Pianka profilowana: Strona masująca charakteryzuje się strefami rozkroju pianki pozwalające na rozmasowanie mięśni w czasie snu dając niesamowity efekt odpoczynku. Polecana dla osób z obolałymi mięśniami czy skłonnościami do skurczów mięśniowych. Poprawia ona znacznie komfort snu zapewniając idealne podparcie kręgosłupa, jak również zapobiega powstawaniu odleżyn wzór pianki profilowanej przedstawiony na zdjęciu poglądowym w zależności od dostawy może się różnić..
Pianka wysokoelastyczne HR użyta w produkcji naszych materacy cechuje się dużą elastycznością gwarantując wysoki komfort użytkowania oraz dynamicznymi właściwościami pod wpływem obciążenia. Pianka HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Materiał z którego jest wykonana odporny jest również na rozciąganie. Jest to swego rodzaju materiał PREMIUM użyty w produkcji materacy..
Pianka poliuretanowa T25 to wysokiej jakości materiał o rozbudowanej gęstości oraz zwiększonej odporności na powstawanie odkształceń..
Klej używany w czasie produkcji materacy jest w 100% bezpieczny dla naszego organizmu.
Sprężyny kieszeniowe 9-strefowe - system kieszeniowy w którym każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce powoduje, że każda z nich pracuje osobno niezależnie od drugiej. Eliminuje to efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "ciche materace", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnej kieszonce nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków.
Opis punkt 8
Opis punkt 9
Opis punkt 10
Pikowany pokrowiec na materac Pokrowiec tworzy pierwszą warstwę materaca z którą mamy kontakt. Wysokiej jakości pokrowiec na materac wpłynie na jeszcze lepszy komfort podczas codziennego snu. Nasze materace zostały wyposażone w specjalny zamek ułatwiający ich zdejmowanie. Pokrowiec spełnia funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Służy jako zabezpieczenie wkładu materaca przed gromadzeniem zabrudzeń i zanieczyszczeń, jak również tworzy barierę przed namnażaniem bakterii, grzybów i pleśni. Wykonany z wytrzymałego, hipoalergicznego materiału wydłuża znacząco czas korzystania z materaca i ułatwia utrzymanie go w higienicznej czystości.
image 45.png
produkt-zdjecie-4.png
Materace piankowe Materace piankowe zbudowane są z wysokiej jakości pianek lateksowych, wysokoelastycznych czy termoelastycznych mających różne właściwości. Podstawową cechą jest to, że materace piankowe doskonale dopasowują się do ciała użytkownika, bardzo często posiadają właściwości antyalergiczne oraz ortopedyczne. Odpowiednio dobrana jednolita pianka lub zestawie kilku jej rodzajów pozwala na uzyskanie najbardziej komfortowego rozwiązania. Nowoczesne materace piankowe zachowują swoje właściwości przez wiele lat użytkowania bez obawy powstania trwałych zagłębień i wgnieceń.
Właściwości materaca Pianka wysokoelastyczna HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskując swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia.
product-attribute-1.png Pianka profilowana HR Strona masująca charakteryzuje się strefami rozkroju pianki pozwalające na rozmasowanie mięśni w czasie snu dając niesamowity efekt odpoczynku..
product-attribute-2.png Materace piankowe to dobry wybór dla alergików. Gwarantują wysoki poziom higieny i mają właściwości antyalergiczne.
product-attribute-3.png Pokrowiec pikowany o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego.
Uzupełnij swoje zamówienie Sprawdź naszą ofertę poduszek, prześcieradeł i pościeli, a za wysyłkę zapłać tylko raz.
chat Komentarze (0)
PRESTIŻ 90x200
86 Przedmioty

Opis

Szerokość
90cm ( 1os.)
Preferowana twardość
H3 – materac średnio-twardy
H4 – materac twardy
Specjalne oczekiwania
dla osób puszystych
dla osób z problemami kręgosłupa
materace antyalergiczne
obojętna
Rodzaj Pokrowca
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Typ materaca
Materace piankowe