filterbg

Szukaj materaca

Nie wiesz jaki materac wybrać?

Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do ekspolatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu.

Materac sprężynowy kieszonkowy MTM vip 90 x 200 x 20cm H3, H5
search
  • Materac sprężynowy kieszonkowy MTM vip 90 x 200 x 20cm H3, H5
Materace kieszeniowe
Materac sprężynowy
H3 – materac średnio-twardy
H5 - twardy ( do 120 kg )
Długość: 190 cm Szerokość: 90cm ( 1os.)

Materac VIP 90x190 DOUBLE HARD 2xKOKOS, PROFIL H5

389,00 zł
Brutto

Szerokość materaca:  90 cm

Długość materaca:  190 cm

Wysokość materaca:  20 cm

Twardość materaca:  H3, H5

Ilość

Wysyłka w trakcie dwóch dni roboczych
Bezpieczne płatności
Zwrot do dwóch tygodni
Informacje o produkcie
Rodzaj materiału
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Wymiary

Długość: 190 cm

Szerokość: 90cm ( 1os.)

Zasady wysyłki
Materace wysyłane do Państwa są składane w pół, by ułatwić dostawę oraz obniżyć koszty wysyłki do koniecznego minimum.

Materace mogą posiadać odkształcenia powstałe w trakcie transportu, należy wtedy rozłożyć materac na stelażu łóżka pozostawiając go na okres od 48 do 72 godzin w tym czasie odzyska on swoje pełne właściwości i kształt.
1
2
6
4
3
5
7
8
9
10
Sprawdźmy co kryje się w środku
Pokrowiec pikowany PREMIUM o podwyższonej wytrzymałości jest wykonany z materiału hipoalergicznego. Wszyty zamek błyskawiczny daje możliwość zdejmowania go. Dzięki temu jest łatwy do utrzymania w czystości.                                
Pianka profilowana Strona masująca charakteryzuje się strefami rozkroju pianki pozwalające na rozmasowanie mięśni w czasie snu dając niesamowity efekt odpoczynku. Polecana dla osób z obolałymi mięśniami czy skłonnościami do skurczów mięśniowych. Poprawia ona znacznie komfort snu zapewniając idealne podparcie kręgosłupa, jak również zapobiega powstawaniu odleżyn wzór pianki profilowanej przedstawiony na zdjęciu poglądowym w zależności od dostawy może się różnić..
Pianka poliuretanowa to wysokiej jakości pianka o rozbudowanej gęstości materiału oraz zwiększonej odporności na powstawanie odkształceń.
Warstwa kokosu wykonana z włókien orzecha kokosowego. Powoduje usztywnienie materaca oraz działa antygrzybicznie, antybakteryjnie oraz absorbuje wilgoć. Kokos jest surowcem w 100 % naturalnym, poprawiającym cyrkulację powietrza w materacu.
Filc oddziela sprężyny od wkładu. Naturalny filc wydłuża żywotność materaca.
Sprężyny kieszeniowe 9-strefowe system kieszeniowy w którym każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce powoduje, że każda z nich pracuje osobno niezależnie od drugiej. Eliminuje to efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku. Materace typu kieszeniowego są to tzw. "ciche materace", ponieważ sprężyny zamknięte w osobnej kieszonce nie stykają się ze sobą i nie wywołują niepotrzebnych dźwięków.
Klej używany w czasie produkcji materacy jest w 100% bezpieczny dla naszego organizmu.
Pikowany pokrowiec na materac Pokrowiec tworzy pierwszą warstwę materaca z którą mamy kontakt. Wysokiej jakości pokrowiec na materac wpłynie na jeszcze lepszy komfort podczas codziennego snu. Nasze materace zostały wyposażone w specjalny zamek ułatwiający ich zdejmowanie. Pokrowiec spełnia funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną. Służy jako zabezpieczenie wkładu materaca przed gromadzeniem zabrudzeń i zanieczyszczeń, jak również tworzy barierę przed namnażaniem bakterii, grzybów i pleśni. Wykonany z wytrzymałego, hipoalergicznego materiału wydłuża znacząco czas korzystania z materaca i ułatwia utrzymanie go w higienicznej czystości. 
image 45.png
produkt-zdjecie-4.png
Materace kieszeniowe W materacach kieszeniowych każda sprężyna z osobna zamknięta jest w małym woreczku, „kieszonce” z przewiewnego materiału. Dzięki temu sprężyny nie są ze sobą połączone i każda z nich pracuje indywidualnie, zapewniając podparcie w miejscu nacisku. Materace kieszeniowe nie przenoszą drgań dlatego są to idealne materace dwuosobowe. Sprężyny podążają za każdą zmianą pozycji, zapewniając zdrowe i ortopedyczne podparcie dla każdego użytkownika. Sprawdzą się zarówno u seniorów, jak i osób młodszych. 
Właściwości materaca W systemie kieszeniowym każda ze sprężyn pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca. 
product-attribute-1.png Pokrowiec o podwyższonej wytrzymałości z wszytym zamkiem jest wykonany z materiału hipoalergicznego. 
product-attribute-2.png Warstwa włókien kokosowych poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, ma właściwości antypotowe oraz antyalergiczne. 
product-attribute-3.png Materac dwustronny, przeznaczony dla osoób lubiących twarde materace.
chat Komentarze (0)
VIP 90x190
999 Przedmioty

Opis

Szerokość
90cm ( 1os.)
Dla kogo
dorosły (dł. mat. 200cm)
Preferowana twardość
H3 – materac średnio-twardy
H5 - twardy ( do 120 kg )
Specjalne oczekiwania
materace antyalergiczne
Rodzaj Pokrowca
Pikowany ( 100 % poliester ), wzór pikowania może się różnić od przedstawionego na zdjęciu poglądowym
Długość
190 cm
Typ materaca
Materace kieszeniowe
Materac sprężynowy